fbpx

KASETONOWE (MULTI)

Klimatyzatory KASETONOWE - MULTI

Idealne do wszystkich dużych wnętrz komercyjnych z podwieszanym sufitem m.in. biur, sal konferencyjnych, galerii handlowych, restauracji itp. Są wydajne, ciche, a dzięki technologii nawiewu obwodowego 360° zapewnią komfort w każdym zakątku klimatyzowanego pomieszczenia. Teraz przystosowane do zarządzania przez WIFI umożliwią pełniejszy komfort zarządzania.

Podstawowe cechy - KASETONOWE

5 lat gwarancji

ANDE tworzy produkty łączące w sobie zarówno wysoką jakość, jak i funkcjonalność. Mottem przewodnim jest „Dobro klienta jest dla nas kluczowe”. Obok NOWOCZESNEGO WZORNICTWA, największą uwagę przykładamy do JAKOŚCI. Chcemy, aby klient czuł się pewnie i bezpiecznie przez długie lata. Bardzo niska awaryjność naszych produktów skłoniła nas
do rozszerzenia okresu gwarancji do 5-ciu lat bez dodatkowych wyłączeń, co znacznie podnosi zadowolenie Klientów z naszych urządzeń.

Klasa A++

Klasa energetyczna jest ważną informacją dla użytkownika o zużyciu energii oraz efektywności energetycznej urządzenia. Przepisy zobowiązują dostawców do umieszczania na produktach etykiet zawierających dokładne oznaczenie klasy energetycznej. Przyjęta klasyfikacja oznacza, że na przykład klimatyzator klasy B zużywa około 10 proc. energii więcej, niż urządzenie klasy A.Wszystkie urządzenia ANDE posiadają klasę energetyczną A++ czyli należą do najbardziej efektywnych urządzeń.

WiFi Ready

Wszystkie jednostki kasetonowe marki ANDE przystosowane są do łatwej instalacji modułu WIFI. Po instalacji umożliwia sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca, również poza siecią domową. Łączą się one z inteligentnym terminalem, który umożliwia sterowanie również z sieci zewnętrznej.

Wlot świeżego powietrza

Jednostka kasetonowa posiada specjalnie wycięty otwór na podłączenie kanału ze świeżym powietrzem. Pobór powietrza z zewnątrz podnosi jego jakość wewnątrz pomieszczenia, zapewniając zdrowie i komfort osób przebywających.

Nawiew 360 stopni

Konstrukcja panelu kasetonowego zaopatrzona została w dodatkowe otwory wylotowe umiejscowione w narożnikach. Dzięki temu powietrze rozprowadzane jest równomiernie do każdego miejsca w pomieszczeniu w technologii 360 stopni.

Systemy Multi - pdf

Katalog ANDE 2024