LCAC OUTDOOR UNITS

PODSTROPOWE ( LCAC)

Uniwersalne, nowoczesne jednostki, które dzięki kompaktowym wymiarom i elastycznym możliwościom instalacji ( pion / poziom) stanowią idealne rozwiązanie zarówno w rozwiązaniach komercyjnych jak, również w rozwiązaniach konsumenckich. Doskonale działająca funkcja nawiewu powietrza 3D umożliwia duży komfort korzystania z urządzenia i równomierny rozkład temperatury.

Więcej

AGREGATY KOMERCYJNE (LCAC)

Systemy komercyjne czyli jednostki zewnętrzne są nieodzowną częścią każdej klimatyzacji. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wydajna klimatyzacja, zarówno w obiektach biurowych, handlowych, usługowych jak również we wszystkich pomieszczeniach o dużej powierzchni.

Więcej

KANAŁOWE ( LCAC)

Jednostki kanałowe przeznaczone są do instalacji w przestrzeniach podsufitowych. Wyjątkowo płaska konstrukcja idealnie sprawdza się w pomieszczeniach z ograniczoną przestrzenią instalacyjną jak również pozwalają dyskretnie ukryć jednostki. Zapewniają swobodę w projektach instalacyjnych.

Więcej

KASETONOWE (LCAC)

Idealne do wszystkich dużych wnętrz komercyjnych z podwieszanym sufitem m.in. biur, sal konferencyjnych, galerii handlowych, restauracji itp. Są wydajne, ciche, a dzięki technologii nawiewu obwodowego 360° zapewnią komfort w każdym zakątku klimatyzowanego pomieszczenia. Teraz przystosowane do zarządzania przez WIFI umożliwią pełniejszy komfort zarządzania.

Więcej