fbpx

PODSTROPOWE ( LCAC)

Klimatyzatory PODSTROPOWE

Uniwersalne, nowoczesne jednostki, które dzięki kompaktowym wymiarom i elastycznym możliwościom instalacji ( pion / poziom) stanowią idealne rozwiązanie zarówno w rozwiązaniach komercyjnych jak, również w rozwiązaniach konsumenckich. Doskonale działająca funkcja nawiewu powietrza 3D umożliwia duży komfort korzystania z urządzenia i równomierny rozkład temperatury.

Podstawowe cechy - PODSTROPOWE

5 lat gwarancji

ANDE tworzy produkty łączące w sobie zarówno wysoką jakość, jak i funkcjonalność. Mottem przewodnim jest „Dobro klienta jest dla nas kluczowe”. Obok NOWOCZESNEGO WZORNICTWA, największą uwagę przykładamy do JAKOŚCI. Chcemy, aby klient czuł się pewnie i bezpiecznie przez długie lata. Bardzo niska awaryjność naszych produktów skłoniła nas
do rozszerzenia okresu gwarancji do 5-ciu lat bez dodatkowych wyłączeń, co znacznie podnosi zadowolenie Klientów z naszych urządzeń.

Klasa A++

Klasa energetyczna jest ważną informacją dla użytkownika o zużyciu energii oraz efektywności energetycznej urządzenia. Przepisy zobowiązują dostawców do umieszczania na produktach etykiet zawierających dokładne oznaczenie klasy energetycznej. Przyjęta klasyfikacja oznacza, że na przykład klimatyzator klasy B zużywa około 10 proc. energii więcej, niż urządzenie klasy A.Wszystkie urządzenia ANDE posiadają klasę energetyczną A++ czyli należą do najbardziej efektywnych urządzeń.

Czynnik R32

Klimatyzatory ANDE pracują w oparciu o najnowszy ekologiczny czynnik chłodzący R32, który cechuje się zwiększeniem efektywności energetycznej, wpływa na bezpieczeństwo użytkowania oraz małą toksyczność.

DODATKOWO:
– nie powoduje niszczenia warstwy ozonowej
– posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego

Płaska konstrukcja

Urządzenie zaprojektowane, aby przy małych rozmiarach było bardzo wydajne. Wymiary urządzenia czynią je jednym z najmniejszych modeli dostępnych na rynku, zachowując przy tym wysoką wydajność. Można dostosować instalację urządzenia do aranżacji pomieszczenia: montaż zarówno w pionie (na podłodze, przy ścianie) oraz w poziomie (podwieszenie pod sufitem).

Nawiew powietrza 3D

Jednostka przypodłogowo-sufitowa została wyposażona w ruchome poziome i pionowe żaluzje, które pozwalają na precyzyjne sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza. Umożliwia to równomierne rozchodzenie się powietrza co zapewnia komfort użytkowania.

Karta produktowa

Katalog ANDE 2020