fbpx

seria BASIC+

Klimatyzator ścienny - BASIC+

Karta produktu

Karta CE

Atest PZH

Obsługa - klimatyzator

Instrukcja - pilot

Instrukcja - WiFi

Podstawowe cechy - BASIC+

Klimatyzator BASIC+ to podstawowy model marki ANDE, który łączy w sobie najwyższą jakość i funkcjonalność w stosunku do ceny. Urządzenie wykorzystuje czynnik R32, posiada tryb silence oraz wysoką klasę energetyczną. Dodatkowo wyróżniają go niewielkie rozmiary (szerokość to tylko 750 mm) oraz fabrycznie wbudowany jonizator COLD PLASMA. 

Dostępny w wydajności od 2,5 kW do 7 kW. Urządzenie zostało wyposażone w nowy sterownik bezprzewodowy, a wymiary jednostek zewnętrznych zostały zmniejszone, co czyni go jeszcze bardziej kompaktowym.

Dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej i osiągnięciu klasy energetycznej A++, urządzenia gwarantują nie tylko wysoką efektywność energetyczną, ale także niezawodność.

W cenie dostaniemy szereg dodatkowych funkcji, takich jak samooczyszczanie, tryb turbo, programator czasowy, zdalne sterowanie, a także możliwość dołączenia dodatkowych filtrów.

Klasa A++

Urządzenie ANDE BASIC+ posiada klasę energetyczną A++ czyli należą do najbardziej efektywnych urządzeń. Przyjęta klasyfikacja oznacza, że na przykład klimatyzator klasy B zużywa około 10 proc. energii więcej, niż urządzenie klasy A.

JONIZATOR COLD PLASMA

W dzisiejszych czasach bezpieczne i czyste powietrze to parametr na który duża część społeczeństwa zwraca szczególną uwagę. Jonizator usuwa nieprzyjemny zapach oraz szkodliwe substancje produkując ujemne jony, wchodząc w reakcję
chemiczną z zanieczyszczonymi cząsteczkami. Jonizator COLD PLASMA jest dostępny w modelach: QUANTUM PRO, QUANTUM, BASIC+.

Grzałka tacy ociekowej

Model Ande MAGMA PRO UV umożliwiają  stabilną pracą nawet w skrajnie niskich temperaturach. Wyposażenie urządzenia w grzałkę tacy ociekowej pozwala na zabezpieczenie przed oblodzeniem wymiennika ciepła, co wpływa na wydajną pracę urządzeń w trybie ogrzewania nawet przy silnych mrozach.

Kompaktowe wymiary

Urządzenie zaprojektowane, aby przy małych rozmiarach było bardzo wydajne. Wymiary urządzenia czynią je jednym z najmniejszych modeli dostępnych na rynku (tylko 750 mm szerokości), zachowując przy tym wysoką wydajność.

Nawiew 4D AIR FLOW

Ande Jupiter Plus  wyposażony został w ruchome nawiewne żaluzje poruszające się automatycznie  w poziomie i pionie,  a sterować nimi można za pomocą pilota.Cztery kierunki nawiewu powietrza (4D AIR FLOW), zapewniają równomierne rozprowadzenie powietrza w całym pomieszczeniu i jeszcze wyższy poziom komfortu dla użytkownika.

5 lat gwarancji

Obok NOWOCZESNEGO WZORNICTWA, marka ANDE największą uwagę przykłada do JAKOŚCI. Chcemy, aby klient czuł się pewnie i bezpiecznie przez długie lata. Bardzo niska awaryjność naszych produktów skłoniła nas
do rozszerzenia okresu gwarancji do 5-ciu lat bez dodatkowych wyłączeń, co znacznie podnosi zadowolenie Klientów z naszych urządzeń.

Czynnik R32

Klimatyzatory ANDE pracują w oparciu o najnowszy ekologiczny czynnik chłodzący R32, który cechuje się zwiększeniem efektywności energetycznej, wpływa na bezpieczeństwo użytkowania oraz małą toksyczność.

DODATKOWO:
– nie powoduje niszczenia warstwy ozonowej
– posiada bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego

STERYLIZACJA

W 99% hamuje rozwój wirusów poprzez efektywną dezynfekcję. SYSTEM STERYLIZACJI gwarantują czyste i zdrowe powietrze eliminując wirusy, grzyby i drobnoustroje. Jest to funkcja szczególnie polecana alergikom oraz osobom podatnym na infekcje.

WIFI 2.0

Klimatyzatory ANDE MAGMA PRO UV wyposażone są w moduł WIFI 2.0. Łączy się on z inteligentnym terminalem, który umożliwia sterowanie również z sieci zewnętrznej. Pozwala to użytkownikowi na zdalne kontrolowanie parametrów pracy urządzenia przez smartfon lub tablet z dowolnego miejsca, w którym się znajduje.

Filtr PM 2.5

Wyposażony fabrycznie w filtr antybakteryjny oraz filtr PM 2.5, który usuwa 99,9% zanieczyszczeń. Istnieje możliwość dołożenia dodatkowych filtrów: z aktywnym węglem, 3 in 1, z witaminą C, z jonami srebra.

I Clean 2.0.

Zaawansowane oprogramowanie, które zapewnia usuwanie wilgoci, rozmrażanie i utrzymanie optymalnej temperatury w zimie oraz sterylizację, która eliminuje bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy, przyczyniając się do utrzymania higieny.

Cicha praca

Obawiasz się, że klimatyzator będzie głośny w nocy? Nic bardziej mylnego. Klimatyzator został wyposażony w tryb “silence”, który zapewnia cichą pracę i inteligentne podtrzymywanie temperatury przez całą noc. Klimatyzatory marki ANDE, to jedne z cichszych na rynku.

I feel

Czujnik temperatury zainstalowany jest w pilocie, dzięki czemu jednostka automatycznie dostosowuje temperaturę do warunków otoczenia, odczuwanych przez użytkownika.