fbpx

DLACZEGO ANDE?

Dbałość O SZCZEGÓŁY

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii. Podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling są wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0

Twoje ZDROWIE

Klimatyzatory ANDE mają nie tylko chłodzić dając nam komfort w upalne dni, ale przede wszystkim dbać o nasze zdrowie, poprawiając jakość powietrza poprzez zaawansowany system jonizacji COLD PLASMA, a także szeroki wybór filtrów: PM 2.5, z witaminą C, czy filtr z Jonami Srebra. Urządzenia są także super ciche, co dodatkowo wpływa na komfort ich użytkowania.

Marka PRZYSZŁOŚCI

ANDE wybiega w przyszłość i ma świadomość dbania o naszą planetę, dlatego urządzenia produkowane są w EKO technologii, wykorzystując do tego najnowszy czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska, a urządzenia cechują się wysoką klasą energetyczną A++, co bezpośrednio wpływa na niższy koszt eksploatacji oraz emisji CO2.

ANDE - NAJLEPSZY WYBÓR

  • CZYNNIK CHŁODNICZY CZYNNIK CHŁODNICZY
  • WYSOKA KLASA ENERGETYCZNA WYSOKA KLASA ENERGETYCZNA
  • GWARANCJA PRODUCENTA GWARANCJA PRODUCENTA
  • PEŁNA MOBILNOŚĆ W DOMU  I POZA PEŁNA MOBILNOŚĆ W DOMU I POZA
  • WYJĄTKOWO CICHE WYJĄTKOWO CICHE

Klimatyzatory ANDE pracują w oparciu o najnowszy ekologiczny czynnik chłodzący R32, który cechuje się zwiększeniem efektywności energetycznej, wpływa na bezpieczeństwo użytkowania oraz małą toksyczność.

DODATKOWO:
– nie powodują niszczenia warstwy ozonowej
– posiadają bardzo niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego

Klasa energetyczna jest ważną informacją dla użytkownika o zużyciu energii oraz efektywności energetycznej urządzenia. Przepisy zobowiązują dostawców do umieszczania na produktach etykiet zawierających dokładne oznaczenie klasy energetycznej.Przyjęta klasyfikacja oznacza, że na przykład klimatyzator klasy B zużywa około 10 proc. energii więcej, niż urządzenie klasy A.Wszystkie urządzenia ANDE posiadają klasę energetyczną A++ czyli należą do najbardziej efektywnych urządzeń, a dwa modele MAGMA PRO UV oraz model QUANTUM PRO  posiadają klasę A+++

ANDE tworzy produkty łączące w sobie zarówno wysoką jakość, jak i funkcjonalność. Mottem przewodnim jest „To nie produkt, a Klient jest dla nas najważniejszy”. Obok NOWOCZESNEGO WZORNICTWA, największą uwagę przykładamy do JAKOŚCI. Chcemy, aby klient czuł się pewnie i bezpiecznie przez długie lata. Bardzo niska awaryjność naszych produktów skłoniła nas do rozszerzenia okresu gwarancji do 5-ciu lat bez dodatkowych wyłączeń, co znacznie podnosi zadowolenie. Uwaga: 10 lat gwarancji na sprężarkę dla modelu Ande MAGMA PRO UV. 

Klimatyzatory ANDE wyposażone są w moduł WiFi lub jako opcja w modelach BASIC, komercja, multi i LCAC. Łączą się one z inteligentnym terminalem, który umożliwia sterowanie również z sieci zewnętrznej. Pozwala to użytkownikowi na zdalne kontrolowanie parametrów pracy urządzenia przez smartfon lub tablet z dowolnego miejsca, w którym się znajduje.

Klimatyzatory ANDE należą do najcichszych klimatyzatorów na rynku. Głośność 19-22 dB(A)  – to głośność porównywalna jest do szumu liści na wietrze, co pozwala na pełny komfort pracy i odpoczynku.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

POMPY CIEPŁA

Klimatyzatory ścienne to najbardziej popularna kategoria w domach mieszkaniach, biurach i restauracjach. Poznaj 5 modeli z kolekcji 2024. Zapraszamy.

Więcej

KLIMATYZATORY POKOJOWE

Klimatyzatory ścienne to najbardziej popularna kategoria w domach mieszkaniach, biurach i restauracjach. Poznaj 5 modeli z kolekcji 2024. Zapraszamy.

Więcej

KLIMATYZATORY PRZENOŚNE

Klimatyzatory przenośne CUBE są przeznaczone do wszystkich tych miejsc, gdzie nie ma możliwości montażu tradycyjnej klimatyzacji. Aby zainstalować klimatyzator nie trzeba instalatora.

Więcej

SYSTEMY KLIMATYZACJI-MULTI

System multi umożliwia podłączenie od 2 do 5 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu. Pozwala to na znaczącą oszczędność przestrzeni na elewacjach, balkonach i dachach.

Więcej

DBAMY O CIEBIE W KAŻDYM AKSPEKCIE

Klienci o marce

AKTUALNOŚCI