fbpx

Marka

Otwórz się na nowy klimat.

• wyjątkowy, nowoczesny design
• nowa klasa energetyczna
• niski poziom hałasu
• najnowsze rozwiązania technologiczne
• markowe komponenty
• pełna dostępność
( Kraków, Katowice, Wrocław)

ANDE - TWOJA MARKA KLIMATYZACJI

Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii, a produkcja urządzeń opiera się o podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling, a wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0

Klimatyzatory ANDE mają nie tylko chłodzić dając nam komfort w upalne dni, ale przede wszystkim dbać o nasze zdrowie, poprawiając jakość powietrza poprzez zaawansowany system jonizacji COLD PLASMA, a także szeroki wybór filtrów: PM 2.5, z witaminą C, czy filtr z Jonami Srebra. Urządzenia są także super ciche, co dodatkowo wpływa na komfort ich użytkowania.

ANDE wybiega w przyszłość i ma świadomość dbania o naszą planetę, dlatego urządzenia produkowane są w EKO technologii, wykorzystując do tego najnowszy czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska, a urządzenia cechują się wysoką klasą energetyczną A++,
co bezpośrednio wpływa na niższy koszt eksploatacji oraz emisji CO2.

Najwyższą jakość urządzeń zawdzięczamy restrykcyjnej i wieloetapowej kontroli jakości każdego urządzenia, co potwierdza nasza statystyka bezawaryjności urządzeń.

5 letnia gwarancja na urządzenia daje poczucie bezstresowego użytkowania, a dostęp do części pogwarancyjnych deklarujemy do 10 lat po zakupie urządzenia.

CERTYFIKAT EUROVENT

Certyfikat ten jest wydawany przez Eurovent Certita Certification zgodnie z zasadami certyfikacji: ECP VRF
– „Zmienny przepływ czynnika chłodniczego”. Certyfikat posiadają urządzenie serii VRF.

ATEST PZH

Atest Higieniczny PZH jest potwierdzeniem, że dany wyrób jest zgodny z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa. Wszystkie produkty marki ANDE posiadają Atest PZH.

PRODUCENT WIELOKROTNIE NAGRADZANY

JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH FABRYK NA ŚWIECIE

1

ponad 25-letnie doświadczenie

2

zaawansowany proces produkcji

3

najwyższej jakości podzespoły

4

przedsprzedażowa kontrola jakości

5

spełnione wymagania i normy EU

6

5 lat gwarancji

Masz pytanie dotyczące marki lub produktów?