18
lip

Najbardziej kompaktowy klimatyzator, ANDE BASIC+

Model BASIC+ to najbardziej podstawowy klimatyzator marki ANDE który zapewnia wszystkie najważniejsze funkcjonalności, jednocześnie gwarantując jakość na wiele lat. Jest to klimatyzator kompaktowy, dzięki czemu nawet w małych mieszkaniach znajdzie się dla niego przestrzeń. 

Kompaktowe wymiary, idealne do małych pomieszczeń

Model Basic+ wyróżniają małe rozmiary, szerokość to tylko 750 mm! Jest jednym z najmniejszych modeli dostępnych na rynku, zachowując przy tym wysoką wydajność. Idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach oszczędzając przestrzeń instalacyjną. Urządzenie zostało wyposażone w nowy sterownik bezprzewodowy, zmniejszone zostały także wymiary jednostek zewnętrznych, co czyni go jeszcze bardziej kompaktowym.

Stosunek jakości do ceny

Basic + to model, dzięki któremu możliwe jest posiadanie klimatyzatora przy mniejszym budżecie. Jednocześnie oferuje on wszystko, co dobry klimatyzator powinien posiadać. Stosunek jakości do ceny wypada świetnie, zapewniając gwarancję na minimum 5 lat.

Wyposażony w najważniejsze funkcjonalności

Model ten posiada wszystkie funkcje, w które powinien zostać wyposażony klimatyzator, aby spełnić oczekiwania klientów. Urządzenie wykorzystuje czynnik R32, posiada tryb silence, wysoką klasę energetyczną oraz wbudowany JONIZATOR (COLD PLASMA). Basic + charakteryzuje się klasą energetyczną A++ oraz cichym trybem pracy.

Zobacz więcej: https://www.myande.pl/service/seria-basic-plus