28
sie

ANDE Jupiter +UV – najlepiej wyposażony klimatyzator z oferty

Klimatyzator ANDE Jupiter +UV to urządzenie idealne na upały. Wyposażony we wszystkie funkcje, które zadowolą najbardziej wymagających. To najczęściej wybierany klimatyzator spośród urządzeń ANDE.

Jupiter + UV – gotowy do walki z bakteriami

To co go wyróżnia na tle innych urządzeń to przede wszystkim wyposażenie w lampę UV-C, pozwalającą na zabicie 98,8 % drobnoustrojów. Jest to zatem opcja idealna dla wrażliwych i podatnych na choroby, w tym dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo jest wyposażony w filtr m.in. filtr przeciwkurzowy High Density oraz filtr PM 2.5, który usuwa 99,9% zanieczyszczeń.

Niezwykle cichy

Kolejną wartą uwagi kwestią jest poziom hałasu jaki Jupiter + UV emituje. 19 dB to jedna z najmniejszych wartości na rynku, zapewniająca ciche działanie klimatyzatora. Gwarantuje spokój i komfort całej rodzinie, pozwalając na działanie nawet podczas snu.

Komfort na lata

Model Jupiter + UV wyposażony został w nawiew 4D z zasięgiem aż 15 m, co pozwala dotrzeć we wszystkie zakamarki pomieszczenia, dając komfort i ulgę podczas upałów. Wygodę zapewnia możliwość sterowania przez WIFI. Pozwala to użytkownikowi na zdalne kontrolowanie parametrów pracy urządzenia przez smartfon lub tablet z dowolnego miejsca, w którym się znajduje. 5-letnia gwarancja zapewnia komfort i wygodę na lata.

Ekologiczny i energooszczędny

Klasa A++ którą charakteryzuje się klimatyzator Jupiter + UV pozwala na oszczędność energii, a także kosztów. Zastosowany czynnik R32, który znajduje się we wszystkich klimatyzatorach ANDE, nie powoduje niszczenia warstwy ozonowej, a także ma niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego.

Klimatyzator ANDE Jupiter + UV

Dowiedz się więcej: https://www.myande.pl/service/seria-jupiter-uv/