28
wrz

Nie tylko stylowy, ale również dobrze wyposażony – klimatyzator Hero+

Hero+ to najbardziej stylowy klimatyzator z oferty ANDE, a przy tym wydajny i świetnie wyposażony. Poznajcie prawdziwego bohatera!

Najbardziej stylowy klimatyzator

Hero+ w ciemnej, matowej obudowie dopełnia wygląd nowoczesnych wnętrz. Nie tylko dopasuje się do loftowych, industrialnych pomieszczeń ale również do jasnych. Dzięki temu bez obaw o zmieniające się trendy w wystroju czy perspektywę przyszłego remontu, warto zainwestować w ten klimatyzator. 

Nie tylko stylowy…

By zapewnić wygodę i komfort

Model Hero+ został wyposażony w 4-kierunkowy nawiew z zasięgiem do 15 metrów, by zapewnić komfort i wydajność także na dużych powierzchniach. 

Zastosowany w tym modelu jonizator nowego typu Cold Plasma usuwa nieprzyjemny zapach i usuwa szkodliwe substancje produkując ujemne jony, które wchodzą w reakcję chemiczną z zanieczyszczonymi cząsteczkami.

Odporny na różne czynniki

Powierzchnia wymienników ciepła została pokryta pozłacaną warstwą, by chronić przed czynnikami i procesami takimi jak: korozja, utlenianie czy rozwój bakterii. Wszystko po to by zapewnić jak najdłuższą żywotność klimatyzatora.

Wyposażony w przydatne cechy

Wbudowany moduł WiFi 2.0 został zastosowany po to, by umożliwić zdalną kontrolę parametrów urządzenia poprzez smartfon, tablet. 

Tryb cichy i tryb pracy nocnej dają komfort i pozwalają zachować odpowiednią higienę snu.

Automatyczne włączanie poniżej 8 stopni zapewnia możliwość utrzymania odpowiedniej temperatury, nawet podczas nieobecności domowników.

Filtr przeciwkurzowy High Density oraz filtr oczyszczający powietrze PM 2.5, który usuwa 99,9% zanieczyszczeń. Istnieje również możliwość dołożenia dodatkowych filtrów: z aktywnym węglem, 3in1, z witaminą C lub filtru z jonami srebra.

Przekonaj się teraz: https://www.myande.pl/service/seria-hero/